
Ліхтар Xiaomi Mijia Multi Functional Strong Light Flashlight (N613) ri.
- Готово до відправки
- Код: BHR7668CN
1 760 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар Xiaomi Mijia Multi Functional Strong Light Flashlight (N613) — це багатофункціональний пристрій, який поєднує високу яскравість та додаткові корисні функції.СВІТЛОВИЙ ПОТІКМаксимальна яскравість становить 1000 люменів, що забезпечує потужне освітлення.РЕЖИМИ РОБОТИЛіхтар має декілька режимів освітлення для різних потреб: Яскравий режим: 1000 люменів Середній режим: 180 люменів Низький режим: 40 люменів Режим SOS для екстрених ситуацій. Додаткові функції: Додатково ліхтарик оснащений U-подібним ножем для ременя безпеки. Він розташований під кутом 45°, має міцне і гостре лезо, тому використовувати його в надзвичайній ситуації дуже просто і зручно.ДИЗАЙНКомпактний та ергономічний дизайн забезпечує зручність використання та транспортування. Цей ліхтар стане надійним помічником як у повсякденному житті, так і під час подорожей чи екстремальних умов. ri.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установлення | Ручний |
| Час заряджання | 2 роки рік |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель | Multi Functional Strong Light N613 |
| Потужність | 10 W |
| Спеціальні | Два аварійні режими: передавання сигналу SOS і режим стробоскопа; обладнаний U-подібним ножем для ременя безпеки |
| Розміри | 184×32×32 мм |
| Світловий потік | 1000 lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 760 ₴








