
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55 Graceful power bank (10000mAh) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6941991111761
346 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55 Graceful, виконаний в ультратонкому дизайні, забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяєвідстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ55 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті. ri.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 224 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Матеріал для корпусу | ABS + PC пластик |
| Мoдель | BJ55 Graceful |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинника, навушників, ігрових консолей тощо. |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 68×38×16 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Колір | Black |
- Ціна: 346 ₴




