
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable (10000mAh) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6941991111846
354 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами потужністю 18 W (USB Type-C та micro-USB), двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC), вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2,4 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті. ri.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 241 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2×USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | BJ57 Graceful |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинника, навушників, ігрових консолей тощо. |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 138×68×20 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Колір | Black |
- Ціна: 354 ₴






