
Зовнішній акумулятор WUW Y202 (PD22.5W quick charge) 20000mAh Black ri.
- Готово до відправки
- Код: Y202
640 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WUW TUGII Y202 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 20 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y202 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.У повербанк WUW Y202 вбудовано:— кабель USB-C; — кабель Lightning.Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.Power bank WUW Y202 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C. ri.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Стандартний |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 3 |
| Мoдель | TUGII Y202 |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | Підтримка швидкого заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | Black |
- Ціна: 640 ₴


