
Зовнішній акумулятор VEGER 10000 mAh 2A A10 (W1065) ri.
- Готово до відправки
- Код: VG-W1065
404 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор Veger А10 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження портативного акумулятора. Його ємність 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон декілька разів (залежно від заряду акумулятора вашого смартфона), що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.ОДНОЧАСНЕ ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВЧотири порти, включаючи порт micro USB, порт USB-C та два порти USB, дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодні індикатори повідомлять про рівень заряду вашого пристрою. ri.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 217 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Комплект постачання | Павербанк; кабель |
| Мoдель | A10 |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 10 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 135.5×67×15 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | Black |
- Ціна: 404 ₴









