
Смарт-годинник WIWU Smart Watch SW06 Silver ri.
- Готово до відправки
- Код: 6977703656718
1 078 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартгодинник WiWU SW06 — ідеальне поєднання стилю, функціональності та відстеження фізичної форми. Завдяки яскравому 1,72-дюймовому HD TFT-дисплею, безперебійним Bluetooth-дзвінкам та повному набору інструментів для моніторингу здоров'я, ви будете постійно залишатися на зв'язку та слідкувати за своїм здоров’ям — будь-коли та будь-де.
ОСОБЛИВОСТІ
−1,72-дюймовий HD-дисплей.
−Bluetooth-дзвінки на одному чипі.
−Голосовий помічник.
−Спортивний пульсометр.
−Спортивні режими.
−AOD-дисплей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Вага | 49 г кг |
| Час роботи від акумулятора | До 15 днів |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Матеріал | Цинковий сплав + пластик + силікон |
| Мoдель | SW06 |
| Застосування | Da Fit |
| Розмір дисплея | 1.72" |
| Розміри | 39.32×40.8×11 мм |
| Спільна система | Android; iOS |
| Способ зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Функції | Вологозахист IP68, дзвінок, сповіщення про повідомлення, моніторинг здоров'я |
| Колір | Silver |
- Ціна: 1 078 ₴








