
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray ri.
- Готово до відправки
- Код: 6977703656060
227 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій WIWU 35W Nano Lite A+C Fast Car Charger Wi-CC030 Gray забезпечує швидкий і стабільний заряд. Має два роз'єми ─ USB (30 W) та Type-C (35 W). У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge 3.0 і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 3 А.
Модель виготовлена з високоякісного пластику має оригінальний прозорий дизайн і досить компактні розміри.
Аксесуар може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 2.0/3.0; Quick Charge 3.0; PPS |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V |
| Вихідний потужність | 35 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Nano Lite |
| Спеціальні | Підтримка швидкого заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Gray |
- Ціна: 227 ₴








