
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Plastic А+А 30W Black ri.
- Готово до відправки
- Код: CCALL-YD01
381 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baseus Circular Plastic А+А 30W Black ─ це автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами, що дозволяє заряджати два девайси одночасно.
Пристрій забезпечує швидкий і стабільний заряд. В ньому передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge 3.0 і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 5 А, потужність ─ 30W.
Модель може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Деталі корпусу виготовлені з високоякісного пластику та мають стильний мінімалістичний дизайн.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Вага | 43 г кг |
| Вихід | 5V/9V/12V |
| Вихідний потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Circular Plastic А+А 30W |
| Спеціальні | Функція швидкого заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 381 ₴






