
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU Sets Black(With Mini White Cable C to C 3A 1m Black)
- Готово до відправки
- Код: TZCCSUP-L01
519 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Super Si Quick Charger 25W EU Mini — мережевий зарядний пристрій, який призначений для зарядки мобільних пристроїв від мережі змінного струму. Поставляється з кабелем Type-C. Має гладке покриття корпусу, чим і відрізняється від інших пристроїв. Підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0 і Power Delivery, тому заощадить час на відновлення енергії.
Виконаний у чорному кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідний потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 519 ₴







