
Портативна колонка HOCO HC4 Bella sports BT speaker, 5W, Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6931474742094
613 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Портативна колонка Hoco HC4 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання. Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX5, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC4 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою.
Місткість акумулятора колонки складає 1500 mah, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 540 г кг |
| Час заряджання | 2 роки рік |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Клас захисту | IPX5 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | HC4 Bella sports |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 200×88×81 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Колір | Black |
- Ціна: 613 ₴





