
Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007604116
287 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black розкладається в штатив з підвищеною стійкістю, а тому ідеально підходить для проведення прямих ефірів.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− знімний пульт дистанційного керування;
− віддалена зйомка: через Bluetooth 4.2;
− максимальна довжина: 98 см;
− розмір у складеному вигляді: 32 х 50 х 190 мм;
− допустимий розмір смартфона: 4.5–7 дюймів;
− стійкий штатив із 4 ніжками;
− наявність затиску для смартфонів;
− матеріал: АБС-пластик + нержавіюча сталь.
ЗРУЧНИЙ МОНОПІД
Розсувна селфі-палиця з максимальною висотою 98 см збільшує охоплення під час зйомки. Для віддаленого керування є знімний пульт, а для селфі його зручно вставити назад у ручку. HOCO K20 компактний та легкий, тому без проблем поміщається у сумку.
ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕФІРІВ І ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІ
Монопод розкладається в штатив з 4 ніжками та додатковими опорами, що гарантує стабільність конструкції та високу якість зображення під час ефіру. Крім того, HOCO K20 буде зручно використовувати на вулиці, так як він не падатиме від найменшого вітерця, поки ви з друзями позируете для фото.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 176 г кг |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Ємність батареї | 70 mAh |
| Матеріал | ABS-пластик + неіржавка сталь |
| Мoдель | K20 |
| Спеціальні | Вертикальне та горизонтальне знімання, максимальна довжина — 98 см, пульт дистанційного керування. |
| Розміри | 32×50×190 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами завширшки 62-90 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Затискач |
- Ціна: 287 ₴









