
Мережевий подовжувач HOCO AC13A Talento 5-position socket(1C3A) (1,5 m) White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007607148
455 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO AC13A Talento 5-position socket(1C3A) White — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.
У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.
ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Високоякісна кнопка вимкнення зі срібними контактами витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.
ДОВГИЙ КАБЕЛЬ
Провід подовжувача HOCO AC13A має довжину 1,5 метра. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 250 V |
| Вихідний роз'єм | 5 × EU; Type-C; 3 × USB-A |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | AC13A |
| Розміри | 270×81×30 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
- Ціна: 455 ₴






