
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-09A Car Bluetooth MP3 Player (Standard Edition) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: CCMT000001
539 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
АЗП з FM-модулятор Baseus T Shaped S-09A Car Bluetooth MP3 Player — автомобільний зарядний пристрій з FM-передавачем, що дозволяє відповідати на дзвінки та відтворювати музику з вашого телефону, USB-накопичувача або карти пам'яті Micro SD на аудіосистему автомобіля.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Ця модель зарядного пристрою є універсальною і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці, автобусі тощо. Покращені конектори зберігають підключення навіть при різкому гальмуванні або під час руху нерівною дорогою.
МАКСИМУМ МУЗИЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Baseus T Shaped S-09A Car Bluetooth MP3 Player оснащений FM-трансмітером, який дозволяє відтворювати музику через аудіосистему автомобіля. Для цього потрібно виставити на пристрої та аудіосистемі однакову частоту. Підтримується відтворення зі смартфона, підключеного через Bluetooth, а також карток MicroSD та USB-носіїв з об'ємом пам'яті до 32 ГБ. Оснащений кнопками керування FM-частотою та відтворенням музики.
КЕРУВАННЯ ВИКЛИКАМИ
Вбудований мікрофон та кнопка керування викликами дозволяють приймати та скидати дзвінки, повторно викликати останній номер та розмовляти, не відволікаючись від керування автомобілем.
ЗАРЯДЖАЄ ДВА ПРИСТРОЇ ОДНОЧАСНО
Два USB-роз'єми дозволять вам заряджати паралельно два гаджети з максимальною силою струму 2.4 А.
БЕЗПЕКА
У зарядний пристрій Baseus T Shaped S-09A Car Bluetooth MP3 Player вбудована інтелектуальна система захисту, яка розподіляє подачу живлення між вашими гаджетами, оберігаючи їх від перевантаження, перегріву та короткого замикання. Корпус із міцного матеріалу, стійкого до перегріву, ударів та зношування, забезпечує довгий термін служби.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Не заявлено виробником |
| Вага | 33 г кг |
| Вихід | 5V |
| Вихідний потужність | 24 W |
| Вихідний роз'єм | 2×USB Type-A; microSD |
| Вихідний струм | 3.4 А |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | T Shaped S-09A |
| Спеціальні | Bluetooth 4.2, FM-трансмітер 87.5-108.0 MHz, вбудований мікрофон, одночасне під'єднання двох смартфонів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 539 ₴










