
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z28 Power ocean cigarette lighter in-car charger with digital display White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6957531091967
309 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний зарядний пристрій Hoco Z28 Power ocean призначений для одночасного підключення кількох гаджетів.
Шарнірне кріплення надає можливість виставити комфортне для використання положення.
На верхньому торці пристрою розташовані два USB-порти та два виходи під прикурювач.
Там же є дисплей, що інформує користувача про силу струму та напруги.
Максимальна сила струму на один USB-вихід — 3.1 ампера і 2.4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв.
Маса аксесуара — 77 грам.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Не заявлено виробником |
| Вага | 77 г кг |
| Вихід | 5V/9V/12V/24V |
| Вихідний потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2×USB-A; 2 гнізда прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z28 |
| Спеціальні | LED-дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | white |
- Ціна: 309 ₴






