
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y45 (PD22.5W quick charge) 20000mAh Black ri.
- Готово до відправки
- Код: Y45
838 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Зовнішній акумулятор WUW Y45 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.
Корпус з міцного пластику не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей.
Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідними/вихідними портом та кабелем Type-C 45W, вихідним портом USB-A 22,5 W та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/3 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Зовнішній акумулятор WUW Y45 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V/3 A; 9 V/3 A; 12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/2 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Кабель | USB-C; Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | Y45 |
| Потужність | 45 W |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Колір | Black |
- Ціна: 838 ₴


