
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6974316285984
619 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black — компактний портативний акумулятор ємністю 10000 мАг з LED-індикатором рівня заряду та підтримкою стандарту PD+QC3.0 — тобто швидкої зарядки. Має два вхідні/вихідні порти USB-C та вихідний порт USB-А з підтримкою потужності до 22,5 Вт. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C.
Завдяки високій потужності дозволить витратити вдвічі менше часу на зарядку смартфона з підтримкою стандарту PD/QC 3.0. А це дуже корисне доповнення, якщо ви подорожуєте чи знаходитесь поза домом і час для вас реально важливий.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Є компактним та зручним у використанні. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Повербанк ACEFAST M28 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2×USB Type-C; USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 3 |
| Комплект постачання | Павербанк; кабель |
| Матеріал для корпусу | PC |
| Мoдель | M28 |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | Підтримка швидкого заряджання |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 71.1×54.2×29.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | Black |
- Ціна: 619 ₴








