
Зовнішній акумулятор WIWU Ultra-Thin Series Power Bank 10000mAh Wi-P020 (3C) Grey ri.
- Готово до відправки
- Код: 6976975611630
1 154 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Ультратонкий зовнішній акумулятор WiWU – це данина людській винахідливості, з унікальним дизайном «Марсіанський відбиток», вигравіруваним на його елегантному корпусі з алюмінієвого сплаву. Він розроблений неймовірно тонким — на 50% меншим за звичайні зовнішні акумулятори — що робить його таким же тонким і легким, як ваш телефон. Потужні магніти забезпечують безпечне, ідеальне з’єднання MagSafe для стабільної бездротової зарядки потужністю 15 Вт. Потрібна швидша зарядка? Порт USB-C забезпечує високошвидкісну дротову зарядку для рекордно швидкого живлення ваших пристроїв. Завдяки світлодіодним індикаторам та комплексній багатошаровій системі захисту, цей зовнішній акумулятор — ідеальне поєднання футуристичного дизайну, потужної продуктивності та надійності для щоденного використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Легкий і тонкий матеріал з алюмінієвого сплаву: тонкий і легкий, як мобільний телефон.
−Світлодіодні індикатори заряду.
−Сильна магнітна адсорбція.
−Підтримка протоколу швидкої зарядки PD для систем Apple та Android.
−Кілька захистів: захищений чіп; захист від перезарядки, захист від перерозрядки, захист від перевантаження по струму, захист від перенапруги, захист від короткого замикання, захист від перегріву.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Комплект постачання | Павербанк; кабель |
| Мoдель | Ultra-Thin P020 |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | Підтримка бездротового заряджання |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | Gray |
- Ціна: 1 154 ₴








