
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black ri.
- Готово до відправки
- Код: Y03W
663 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black — це компактне, функціональне рішення для швидкої максимально комфортної зарядки портативних гаджетів. Він виділяється практичною конструкцією, підтримкою технології MagSafe та швидкої зарядки в обидві сторони.
ОСОБЛИВОСТІ
− Вишуканий дизайн з практичними деталями, округленими кутами та ребрами.
− Приємна на дотик матова поверхня, яка запобігає вислизанню з рук.
− Компактні розміри (103 × 67 × 15.5 мм) та невелика вага.
− Енергоефективна батарея ємністю 10000mAh (38,5Wh).
− Підтримка технології MagSafe та універсальний роз'єм Type-C, здатний постачати живлення в обидві сторони.
− Потужність на виході магнітної бездротової зарядки: 5, 7.5, 10 та 15W.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
− Загальна максимальна сила струму на виході: 3A при напрузі 5V.
− Багаторівнева система захисту від перезаряду, перерозряду, перевантаження по струму, стрибків напруги та короткого замикання.
Power bank WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black стане чудовим доповненням до iPhone (12 та новіше), забезпечивши його зручне використання під час зарядки. Крім того, підтримка дротової та бездротової зарядки визначає його сумісність із величезною кількістю інших портативних гаджетів.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V/3 A; 9 V/2 A; 12 V/1.5 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 1 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | Y02 |
| Потужність | 15 W |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 15 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | бездротове заряджання Qi |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 103×67×15.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип заряджання | Дротове |
| Колір | Black |
- Ціна: 663 ₴


