
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6973218947020
779 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White — це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші, коли вони вимагають додаткового живлення.
ПОТУЖНІСТЬ
Ця модель має ємність 10 000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони більше 2 разів. Крім того, вона підтримує швидку зарядку потужністю до 22.5 W, що дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої. Power Bank WIWU SC10000WHTмає вбудовану бездротову зарядну платформу, яка підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 15W.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Крім того, вона має магнітну платформу, яка дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час зарядки. Вона також має компактний розмір і легко поміщається в кишені або сумці, що робить її ідеальним вибором для подорожей або використання в повсякденному житті. Для зарядки Power Bank WIWU SC10000WHT використовується кабель USB Type-C, який входить в комплект. Крім того, він підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати підтримувані пристрої ще швидше.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Комплект постачання | Павербанк; кабель |
| Мoдель | SC10000WHT |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | Підтримка бездротового заряджання |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | white |
- Ціна: 779 ₴






