
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi 20W Charger Type-C EU White ri.
- Готово до відправки
- Код: BHR4927GL
436 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Універсальний зарядний пристрій Xiaomi 20W Type-C легко замінить собою "рідний" блок вашого телефону у разі поломки або втрати. Він використовує USB-C слот для підключення кабелю. Максимальні вихідні показники потужності моделі досягають 20 Вт, а струму — 0.5 А. За рахунок стандартів швидкого заряджання QC і PD зарядить ваші девайси швидше за інших адаптерів.
НА БАЗІ РОЗ'ЄМУ USB TYPE-C
Виробник віддав перевагу порту USB Type-C, щоб зробити зарядний пристрій максимально безпроблемним у використанні. Маючи тільки кабель даного стандарту, ви легко впораєтеся із зарядкою більшості гаджетів. Будь-коли в будь-якому місці!
З ПІДТРИМКОЮ ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИ
Блок Xiaomi 20W Type-C орієнтований на комфортну експлуатацію та прискорений процес заряджання. За допомогою стандартів Power Delivery та Quick Charge ви зможете швидко відновити запас батареї улюблених гаджетів, якщо вони підтримують ці протоколи.
КОМПАКТНИЙ КОРПУС
Нейтральний дизайн Xiaomi 20W Type-C ідеально вписується в концепцію трендів зовнішнього вигляду техніки та аксесуарів до неї. При вазі 52 г адаптер легко взяти з собою, помістивши в кишеню рюкзака. Пластик, з якого він зроблений, надзвичайно міцний і не схильний до появи подряпин.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 52 г кг |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Mi 20W Type-C EU |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 436 ₴










