
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007656733
191 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White — мережевий зарядний пристрій, що має два виходи (USB-A та Type-C), підтримує стандарт швидкої зарядки PD20W+QC3.0 та має Type-C to Type-C кабель в комплекті.
МЗП HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White видає 20 Вт потужності через Type-C вихід, та 18 Вт через USB. Вбудований смарт-чип автоматично підбере необхідну потужність для підключеного ґаджета, що робить зарядку безпечною для всіх сумісних пристроїв.
HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White виготовлений з вогнестійкого пластику та має надійну збірку. Тому ви зможете тривалий час користуватись зарядкою без зайвих турбот. А наявність двох виходів дозволяє заряджати одночасно та швидко 2 ґаджети.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вага | 72 г кг |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | C109A(PD20W+QC3.0) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 191 ₴









