
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72A Glorious single port charger set(Type-C) 10.5W White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6931474713018
146 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
HOCO C72A Glorious single port charger set(Type-C) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Type-C.
Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінним кабелем у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Особливості:
−Інтелектуальне регулювання струму;
−Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
−Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
−Максимальна сила струму: 2.1А;
−Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 г кг |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідний потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C72A Glorious |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 146 ₴








