
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS71A Source single-port charger set(iP) White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6941991122583
99 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
BOROFONE BAS71A Source single-port charger set(iP) White — набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Lightning.
Підходить для зарядки більшості пристроїв — телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших. Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінного кабелю у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
ОСОБЛИВОСТІ
−Інтелектуальне регулювання струму;
−Компактний, легкий пристрій — не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
−Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
−Максимальна сила струму: 2.1 А;
−Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 г кг |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS71A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 99 ₴





