
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C134A Solid single-port charger set (Type-C) (EU) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007621359
115 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single-port charger set (Type-C) (EU) Black — це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. В комплект входить кабель USB-A – Type-C довжиною 1 м.
Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки HOCO C134A Solid складає 12 Вт. Разом із вихідною силою струму 2.4A це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г кг |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний потужність | 12 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C134A Solid |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 115 ₴




