
Накопичувач SSD Apacer AS340 480GB 2.5" 7mm SATAIII Standard ri.
- Готово до відправки
- Код: AP480GAS340G-1
4 377 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с.
Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
Переваги:
Швидкість читання до 550 МБ/с
Швидкість запису до 500 МБ/с
Підтримка SMART/NCQ/ECC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500 000 годин |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Місткість накопичувача | 480 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Максимальна швидкість запису | до 500 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Мoдель | AS340 Standard |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Формфактор | 2.5" |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 377 ₴



