
Батарейка крона Duracell 9V/6LR61 (1шт) ri.
- Немає в наявності
- Код: 5000394125308
210 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейка Duracell 9V / 6LR61 — це надійне джерело енергії для всіх ваших пристроїв, які потребують стабільного живлення.
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:
радіоприймачів;
детекторів диму;
мікрофонів;
пультів керування;
професійного аудіообладнання та інших гаджетів, де важлива потужність та довготривала робота.
Лужна технологія Duracell гарантує, що батарейка довго триматиме заряд і залишатиметься готовою до використання навіть після тривалого зберігання.
Компактна, міцна та довговічна, ця батарейка стане вашим надійним джерелом енергії у будь-якій ситуації, забезпечуючи стабільну роботу важливих пристроїв вдома, в офісі чи на професійних зніманнях.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 г кг |
| Гарантія в місяцях | 14 днів |
| Ємність акумулятора | 580 mAh |
| Кількість у пакунку | 1 шт |
| Мoдель | 6LR61 |
| Напруга | 8.4 V |
| Розміри | 48.8 × 16.9 × 26 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Хімічний склад | Лужною |
- Ціна: 210 ₴





