
Батарейка крона GP 9V/6LF22 SUPER ALKALINE (1шт) ri.
- Готово до відправки
- Код: 4891199216251
137 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарейка GP 9V / 6LF22 Super Alkaline — це надійне та стабільне джерело живлення для ваших пристроїв. Ця алкалінова крона прямокутної форми ідеально підходить для гаджетів із помірним або періодичним енергоспоживанням, де важлива довговічність і стабільна робота.
ЧУДОВО ПРАЦЮЄ В:
пультах дистанційного керування;
дитячих іграшках;
димових датчиках;
мультиметрах;
портативних радіостанціях;
гітарних ефектах і педалях.
Це ідеальний вибір для щоденного використання, коли потрібно, щоб пристрої працювали без збоїв. Компактна, міцна та довговічна батарейка GP забезпечує стабільну потужність і надійність, на яку можна покластися у будь-якій ситуації.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 г кг |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Кількість у пакунку | 1 шт |
| Мoдель | 6LR61 |
| Напруга | 9 V |
| Розміри | 25.5×16.5×47.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Гонконг |
| Країна-виробник | Китай |
| Типорозмір | 9V |
| Хімічний склад | Лужною |
- Ціна: 137 ₴


