
Зовнішній акумулятор HOCO J86 Powermaster 22.5W fully compatible power bank(40000mAh) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6931474759214
1 300 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Hoco J86 Powermaster — зовнішній акумулятор на 40000 мАг, здатний заряджати 3 телефони одночасно. Сам повербанк заряджається кабелем micro-USB або Type-C.
Завдяки підтримці найпоширеніших технологій швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery, на зарядку сумісних моделей гаджетів і самої портативної батареї йде менше часу.
Поточний рівень заряду у відсотках відображається на маленькому екрані. Вбудований ліхтар не лише допоможе висвітлити темний простір, а й замінить настільну лампу.
Hoco J86 Powermaster зроблений з якісних та міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур.
Його досить великі габарити: розмір — 148 × 68 × 52 мм, вага — 791 грам, — компенсуються багатофункціональністю пристрою.
Ємності вбудованого акумулятора в 40 000 мАч вистачить не тільки щоб зарядити батарею ваших мобільних помічників під час короткострокових поїздок. З таким запасом енергії можна сміливо вирушати у тижневий похід. У повербанка кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також два вихідні USB-порти. Він підходить для підзарядки багатьох гаджетів: телефонів, плеєрів, селфі-палиці, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно та заряджати відразу кілька пристроїв.
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання і може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 791 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2×USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 40000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 3 |
| Комплект постачання | Павербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Мoдель | J86 Powermaster |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | С фонарем |
| Розміри | 148×68×52 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Пакування | Картонно |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 300 ₴






