
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Metal Gray ri.
- Готово до відправки
- Код: 6931474770332
183 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Metal Gray — автомобільний зарядний пристрій від відомого бренду Hoco.
Зарядка зроблена з ABS-пластику та алюмінієвого сплаву і має 2 порти — USB і Type-C. Дуже зручно, що кожен з них видає вихідну силу струму 3 A і 20 W. А це означає, що навіть під час короткої поїздки відразу два потужні гаджети зарядяться дуже швидко і будуть готові для подальшого використання.
HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 гарантує високий рівень безпеки для пристроїв при стрибках струму та напруги, перезаряду, перегріву та короткого замикання.
Особливості:
− підтримка функції швидкого заряду QC3.0A;
− підтримка технології PD з вихідною потужністю 20W;
− міцний металевий корпус;
− багаторівнева система безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Вага | 20 г кг |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z46A |
| Спеціальні | Функція швидкого заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Metal Gray |
- Ціна: 183 ₴





