
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6931474782472
478 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Павербанк HOCO J101 22.5W – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАг, створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований світлодіодний індикатор, що показує рівень залишкової енергії.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для зарядки мобільних пристроїв передбачено 2 USB-виходи. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Основні переваги:
- велика ємність і довгий період збереження заряду;
- наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
- індикатор рівня заряду;
- багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
- виготовлений з вогнетривких матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 3 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Матеріал | ABS+PC |
| Мoдель | J101 Astute |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинника, навушників, ігрових консолей тощо. |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Спеціальні | з LED індикатором |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 140×68×16 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Колір | Black |
- Ціна: 478 ₴






