
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C146A Charm single port PD20W charger set (C to C) (EU) White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007630269
189 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Мережевий зарядний пристрій Hoco C146A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
−Компактні розміри та невелика вага.
−Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
−Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
−Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 20W.
−Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC.
−Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
−Комплектується кабелем Type-C — Type-C завдовжки 1 метр.
Зарядний пристрій Hoco C146A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 61 г кг |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | C146A Charm |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 189 ₴







