
Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007632492
608 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) — компактний і потужний зарядний пристрій. Модель має потужність 30 W, що дозволяє швидко відновити енергію смартфона, планшета, навушників та інших гаджетів.
Модель має чотири роз’єми: два Type-C та два Type-A. Ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно. Підтримка швидкої зарядки PD30W дозволяє у декілька разів швидше заряджати гаджети.
Розумний чіп забезпечує швидку й безпечну зарядку, захищаючи смартфон від короткого замикання. Корпус зарядного пристрою виготовлений з вогнетривкого полікарбонату.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 70 г кг |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідний роз'єм | 2×USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N56 Fundador four-port |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 608 ₴





