
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious single-port PD30W car charger Metal Gray ri.
- Готово до відправки
- Код: 6942007633048
141 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57 Glorious оснащений портом USB-C потужністю 30 Вт, що дозволяє йому здійснювати швидку зарядку з підтримкою різних протоколів, включаючи PD30W, QC, FCP та AFC. Виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, HOCO Z57 Glorious забезпечує надійність та безпеку завдяки вбудованому захисту від перевантаження, перенапруги та перегріву. Якісні контакти встановлюють стійке з’єднання та гарантують ефективну та безпечну зарядку ваших девайсів.
ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ HOCO Z57 GLORIOUS:
• Підтримка протоколів PD, QC, FCP, AFC для швидкої та ефективної зарядки.
• Міцний алюмінієвий сплав для довговічності та безпеки.
• Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, CE, FCC, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
• Сучасний та естетично приємний зовнішній вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W |
| Вага | 17 г кг |
| Вихідний потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | Z57 Glorious |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Metal Gray |
- Ціна: 141 ₴





