
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ78B Clever power bank(30000mAh) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6941991121517
723 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Повербанк Borofone BJ78В — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів . Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 30000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений чотирма роз'ємами. Двома вихідними роз'ємами USB і одним вхідним роз'ємом Type-C і microUSB (для зарядки самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику , що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На лицьовій стороні корпусу є LED-індикатор , який відображає рівень заряду батареї . Активується кнопкою на бічній панелі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
−дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
−компактні розміри та невелика вага;
−оснащений захистом від короткого замикання та перегріву;
−індикатор заряджання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Тип | Універсальна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 415 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V/2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Матеріал | ABS+PC |
| Мoдель | BJ78B |
| Потужність | 10 W |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 10 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 146×69×29 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Пакування | Індивідуальна |
| Колір | Black |
- Ціна: 723 ₴









