
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black ri.
- Немає в наявності
- Код: 6941991126475
736 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 41 мм, вага: 590 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 590 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Матеріал для корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ86A |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 10 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Спеціальні | С фонарем |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 143×67.5×41 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | Black |
- Ціна: 736 ₴








