
Фен Xiaomi Mijia Negative Ion Quick Dry Hair Dryer H300 White ri.
- Готово до відправки
- Код: CMJ01ZHM
1 128 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Фен Xiaomi Mijia Negative Ion Hair Dryer H300 — компактний та легкий фен для швидкого сушіння волосся.
ЗРУЧНО ЛЕЖИТЬ У РУЦІ, ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Інноваційний надкороткий корпус не довший за губну помаду, що забезпечує зручне положення в руці. Завжди беріть його із собою у подорожі.
ТУРБОВЕНТИЛЯТОР ЗАБЕЗПЕЧУЄ СТАБІЛЬНО СИЛЬНИЙ ПОТІК ПОВІТРЯ
Унікальний дизайн із загнутими лопатями вентилятора та повітроводом, заснований на принципах роботи турбін двигунів літаків, дозволяє досягти зниження втрати потужності потоку повітря та значно збільшити його швидкість. Потужний двигун забезпечує потужний потік повітря, який швидко випаровує вологу, не потребуючи високих температур.
ШВИДКА СУШКА БЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ ВОЛОССЯ
Не всі фени можуть досягати швидкості сушіння 6,1 г/хв. Сильний потік повітря забезпечує швидке випаровування вологи, скорочуючи час, що витрачається на сушіння волосся, як вранці, так і ввечері.
БІЛЬШЕ КОНТРОЛЮ НАД СУШКОЮ ВОЛОССЯ. ЗБЕРІГАЙТЕ НАЛАШТУВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ
Дозволяє вільно перемикатися між гарячим та холодним повітрям та краще контролювати швидкість повітряного потоку. Просто увімкніть фен і вибирайте із трьох налаштувань температури для комфортного повітряного потоку. Температура, що використовується, буде автоматично збережена і включена при наступному використанні.
ЗРУНЕ І ТАКТИЛЬНО ПРИЄМНЕ ПОКРИТТЯ
Покриття стійке до забруднення та приємне на дотик, що забезпечує зручне положення фена в руці.
МЕНШЕ ШУМУ ПІД ЧАС СУШКИ ВОЛОССЯ
Опір потоку повітря знижено, що дозволило зробити фен тихіше. Вам і вашій родині сподобається цей фен завдяки зниженому рівню шуму та потужнішому потоку повітря.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 498 г кг |
| Комплект постачання | Фен; насадка |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | H300 |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 220 V |
| Спеціальні | Іонізація повітря, швидкість 18 000 об/хв |
| Розміри | 135×77×215 мм |
| Режими | 2 швидкості повітря/3 температурні режими |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип фена | Дротовий |
| Колір | white |
- Ціна: 1 128 ₴








