
Електросамокат NIU KQi1 Sport Black 9", 250(450)W, 5.1Ah, 25km, 25km/h, 14%, App, 14,6 kg ri.
- Готово до відправки
- Код: K12342B1E11
19 770 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
NIU KQi1 — це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
Надзвичайно широкі 9-дюймові безкамерні пневматичні шини для приємної та комфортної їзди, як на Cloud 7. Навіть на нерівностях та ґрунтових дорогах, таких як гравій, ґрунт та трава.
З максимальною потужністю 500 Вт (номінальна безперервна потужність 250 Вт) ви можете без зусиль підніматися на схили з ухилом до 14%. Відчуйте унікальне задоволення від керування навіть у горах.
Рекуперативне гальмо з рекуперацією енергії. Тепер проїжджайте ще більше кілометрів без підзарядки акумулятора. Завдяки інтелектуальній реактивній подвійній гальмівній системі NIU акумулятор заряджається безпосередньо під час кожного гальмування. Це та сама техніка, яка використовується в преміальних спортивних автомобілях для рекуперації кінетичної енергії.
Зворотні маршрути для роботи з вашим Niu KQ1. Велика дальність до 25 км. Повністю заряджений, ви можете подолати відстань до 25 км.
Ще ширше та вище кермо (115,5 см В x 52 см Ш) для ще кращого комфорту їзди, ніж у звичайних електросамокатах, навіть з великим розміром кузова. Тепер ще ширший та більший за розміром.
Ширша підніжка (41,2 см Д x 14,2 см Ш) забезпечує стабільнішу стійку та комфортне, а головне — безпечне водіння з вантажопідйомністю до 100 кг.
Підключення дисплея та додатків для iOS/Android. Завдяки світлодіодному дисплею ви можете бачити все важливе, таке як швидкість у режимі реального часу, рівень заряду батареї та стан освітлення, з першого погляду. Для отримання додаткової інформації просто та зручно скористайтеся додатком для iOS/Android. Там ви можете отримати доступ до статистики водіння, оновити прошивку або заблокувати свій NIU KQi1.
Максимальна безпека завдяки переднім та заднім ліхтарям. Завдяки яскравій фарі 1500 кд та вбудованому задньому ліхтарю ви будете добре помітними на дорозі. Фара забезпечує освітлений огляд до 10 метрів. Додаткові світловідбивачі.
Запатентований механізм складання NIU. Запатентований механізм складання NIU з функцією блокування є безпечним та простим у використанні. Лише одним простим рухом ваш електросамокат можна скласти та розкласти. Після складання його можна легко переносити на кермі, не відкриваючи випадково під час транспортування.
Всього 14,6 кг. Виготовлений з автомобільної сталевої рами та вагою всього 14,6 кг, NIU KQi1 надзвичайно зручний у транспортуванні.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIU |
| Вага | 14.6 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Немає |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гарантія в місяцях | Обмежена гарантія 12 міс. |
| Діаметр коліс | 9" |
| Ємність батареї | 5.1 Ah |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Асфальт |
| Максимальна дальність пробігу, км | 25 км |
| Максимальна потужність | 500 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Максимальний кут підйому | 14° |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | KQi1 Sport |
| Необхідний час для повного заряджання | 5 років |
| Номінальна потужність | 250 W |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Спеціальні | LED-дисплей |
| Призначено для підлоги | Унісекс |
| Розмір у розкладеному вигляді, мм | 1156 × 1102 × 521 |
| Розмір у складеному вигляді, мм | 490 × 1102 × 521 |
| Розташування акумулятора | В раме |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Сидіння | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура використання | Від -10 до +40 °C |
| Температура зберігання | От 0 до +40 °C |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Гальма | Спереду: барабанне гальмо. Позаду: електронні гальма |
| Рівень захисту від вологи | IP54 |
| Колір | Black |
| Шини | Пневматичні шини |
- Ціна: 19 770 ₴










