
Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg ri.
- Готово до відправки
- Код: KCP34GG1E11
23 464 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
ПОТУЖНИЙ ДВИГУН
Підвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.
ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУ
Завдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.
РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIU
Залишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.
ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
Удосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIU |
| Вага | 17.3 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Передня подвійна підвіска |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гарантія в місяцях | Обмежена гарантія 12 міс. |
| Діаметр коліс | 10" |
| Ємність батареї | 5.2 Ah |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Асфальт |
| Максимальна дальність пробігу, км | 29 км |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель | KQi 100P |
| Необхідний час для повного заряджання | 5-6 років |
| Номінальна потужність | 300 W |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Спеціальні | LED-дисплей |
| Призначено для підлоги | Унісекс |
| Розмір у розкладеному вигляді, мм | 1229 × 1154 × 542 |
| Розмір у складеному вигляді, мм | 505 × 1154 × 542 |
| Розташування акумулятора | У листі |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Сидіння | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура використання | Від -10 до +40 °C |
| Температура зберігання | От 0 до +40 °C |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Гальма | Спереду: барабанне гальмо. Позаду: електронні гальма |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Колір | Gray |
| Шини | Пневматичні шини |
- Ціна: 23 464 ₴





