
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Lite Power Bank 10000mAh 15W Cosmic Black (With Simple Series Data Cable USB to Type-C 30cm
- Готово до відправки
- Код: P10067500123-00
901 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
ОПТИМАЛЬНА ЄМНІСТЬ
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Lite обладнано батареєю ємністю 10000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони кілька разів на одному заряді. Висока енергоефективність та надійна робота забезпечать вам запас енергії на цілий день. Підходить для зарядки як iPhone, так і інших популярних смартфонів.
ІНДИКАЦІЯ РІВНЯ ЗАРЯДУ
На корпусі пристрою розташовані світлодіодні індикатори, які показують рівень залишку заряду акумулятора. Це дозволяє завжди знати, скільки енергії залишилось і коли потрібно підзарядити повербанк.
ПОРТИ НА БУДЬ-ЯКИЙ ВИПАДОК
Оснащений універсальним набором портів, повербанк Baseus Airpow Lite має всі можливості для одночасного заряджання двох пристроїв. Порт USB Type-C з вихідною потужністю до 15 Вт можна використовувати для заряджання будь-яких сумісних пристроїв, таких як планшети, смартфони, навушники, портативні колонки. Порт USB-А відмінно справляється з підзарядкою різних девайсів.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
8 рівнів інтелектуального захисту (від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань) максимально збільшують експлуатаційний термін девайсу та дозволяють уникнути багатьох серйозних проблем під час підзарядки.
ЛЕГКИЙ, КОМПАКТНИЙ І УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Легкий і компактний дизайн робить Baseus Airpow Lite чудовим супутником для подорожей і повсякденного використання. Завдяки його невеликій вазі та компактним розмірам ви можете брати його із собою куди завгодно, забезпечуючи працездатність ваших пристроїв тоді, коли вони вам найбільше потрібні.
ri.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 246 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V/3 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Комплект постачання | Павербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | Airpow Lite |
| Потужність | 15 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинника, навушників, ігрових консолей тощо. |
| Загальна потужність | 15 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 153×69×17 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції заряджання | Power Delivery 15 W |
| Колір | Cosmic-Black |
- Ціна: 901 ₴




