
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA108A Stellar PD30W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White ri.
- Готово до відправки
- Код: 6941991125386
197 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
BOROFONE BA108A Stellar PD30W+QC3.0 charger set (C to C) (EU) White — зарядний пристрій із двома виходами: USB-C — 30 Вт (для PD / QC / FCP / AFC) та USB — 18W (для QC / FCP / AFC). Постачається у комплекті з однометровим кабелем Lightning для підключення до USB Type-C.
BOROFONE BA108A призначений для великого асортименту пристроїв, смартфонів, планшетів, плеєрів, електронних книг і багатьох інших девайсів, сумісних за характеристиками та параметрами.
Серед властивостей пристрою:
— вилка європейського зразка,
— підтримка протоколів швидкої зарядки,
— захист від короткого замикання,
— захист від перепадів напруги.
Модель BA108A має естетичний дизайн білого кольору. Пристрій виготовлений із міцного ABS-пластику. Корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вага | 78 г кг |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Матеріал | ABS |
| Мoдель | BA108A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 197 ₴









