
Софтбокс Ulanzi AS-L30 30cm, Mini Bowens (L081GBB1 AS-L30 ) ri.
- Готово до відправки
- Код: L081GBB1
1 271 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модифікатор м'якого світла Ulanzi AS-L30 Softbox з кріпленням Mini Bowens — компактний і портативний, його легко встановити та розібрати. Розроблений для відеосвітла Ulanzi LT028 40 Вт і LT005 60 Вт.
ОСОБЛИВОСТІ
−Ідеально підходить для ліхтарів COB : кріплення Mini Bowens ідеально підходить для широкого спектру ліхтарів від Ulanzi.
−Складний дизайн, який легко носити : створений для зйомки в дорозі, має вагу лише 220 г.
−Швидке встановлення та розбирання : натисніть, щоб налаштувати або запакувати за кілька секунд, заощаджуючи час для зйомки.
−Всеспрямоване м’яке світло : завдяки дизайну ліхтаря забезпечує м’яке всеспрямоване світло для великих площ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 г кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Діаметр | 30 см |
| Мoдель | AS-L30 |
| Розміри | 105×390 мм |
| Сумісність | Ulanzi LT028 40 W и LT005 60 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Кріплення Mini Bowens |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 271 ₴







