
Штатив Ulanzi MT-60 Carbon Fiber Travel Tripod (51-162cm) (UV-3115 MT-60) ri.
- Готово до відправки
- Код: 3115
5 086 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Ulanzi MT-60 Carbon — це компактний та легкий штатив, розроблений спеціально для подорожей та активного використання. Він має чудові характеристики і функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.
Ulanzi MT-60 виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дозволяє легко переносити його під час подорожей та використовувати на відкритому повітрі.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Конструкція з вуглецевого волокна: легша і міцніша, незамінний помічник у подорожі.
− Панорамна головка на 360°: незалежна ручка блокування, точна панорамна зйомка.
− Переворот центральної стійки для нижчого рівня зйомки.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами, можна використовувати як похідну палицю.
− Різьбовий отвір 1/4 дюйма для кріплення аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 1.25 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20-162 см |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові характеристики | Додатковий 1/4" отвір для кріплення аксесуарів |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + вуглецеве волокно |
| Мoдель | MT-60 |
| Спеціальні | Витримує вагу до 10 кг, обертається на 360° |
| Сумісність | Камеры, телефоны и GoPro |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип штатива | Трипод |
- Ціна: 5 086 ₴










