
Штатив Ulanzi Vijim plastic mini tripod (UV-2028 MT-14) ri.
- Готово до відправки
- Код: 2028
230 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Компактний розсувний штатив Ulanzi Vijim plastic mini tripod (UV-2028 MT-14) — гарне рішення для стаціонарного встановлення знімального обладнання на гладких плоских поверхнях: стіл, полиця, підлога тощо.
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
Штатив Ulanzi Vijim plastic mini tripod (UV-2028 MT-14) з регульованими ніжками — ідеальне поєднання штатива та рукоятки. Складіть ніжки, щоб було зручніше тримати камеру під час запису. Нековзне покриття забезпечить вам комфорт та зручність утримання в одній руці.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Завдяки кріпленню зі стандартним різьбленням 1/4 дюйма він підходить для більшості камер, тримачів телефонів або світлодіодних ламп. Штатив витримає навантаження 2-кілограмового спорядження.
МОБІЛЬНИЙ
Невеликі розміри та вага 95 г полегшують транспортування та зберігання. Він добре виконує свою роль як удома, так і в польових умовах. Запакуйте його в рюкзак або сумку. Він знадобиться у поїздках, подорожах та на відпочинку.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 г кг |
| Висота | 10.5 см |
| Гарантія в місяцях | 3 |
| Додаткові характеристики | Кількість секцій: 2; мінімальна висота — 7 см |
| Мoдель | MT-14 |
| Спеціальні | Розкладна конструкція, максимальна вага, що витримується штативом, — 2 кг. |
| Сумісність | Камери, світло, вебкамери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип штатива | Трипод |
- Ціна: 230 ₴






