
Відеосвітло Ulanzi Vijim LM07 Videography Flashlight (L031GBB1 LM07) ri.
- Готово до відправки
- Код: L031GBB1
1 084 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Ulanzi LM07 — потужний і портативний акумуляторний світлодіодний ліхтарик, адаптується до вашого творчого бачення за допомогою регульованої колірної температури (2000K-5500K-8000K) і знімного дифузійного купола. Візьміть під контроль світло за допомогою чотирьох рівнів яскравості, режиму спалаху та масштабованого фокусування променя. Ультрапортативний (187 г) із довговічною батареєю ємністю 2000 мАг і зарядкою типу USB-C, LM07 ідеально підходить для портретної зйомки, весільної відеозйомки, пригод на природі тощо.
ОСОБЛИВОСТІ:
−2000K-5500K-8000K двоколірна температура.
−4 рівня яскравості для різних завдань зйомки.
−Масштабований фокус променя.
−Портативний дизайн, будь-коли та будь-де.
−Акумуляторна батарея ємністю 2000 мАг, тривалий час автономної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Спалах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 174 г кг |
| Час заряджання | 2.5 рік рік |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність батареї | 2000 mAh |
| Індекс передавання кольору | CRI 90+ |
| Комплект постачання | Ліхтар; дифузний купол; кабель для заряджання |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель | LM07 |
| Спеціальні | Захист від води, час роботи до 80 хв. |
| Розміри | 46.6 × 162.8 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура кольору | 2000 – 8000К |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 084 ₴










