
Відеосвітло Ulanzi Vijim 200W Bi-color Video Light (L079CNA1 VL-200Bi) (без блока живлення) ri.
- Готово до відправки
- Код: L079CNA1
6 903 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Відеосвітло Ulanzi VL-200Bi потужністю 200 Вт з V-подібним кріпленням пропонує універсальне освітлення для будь-якої сцени, ідеальне для весільної відеозйомки, сценок, прямої трансляції, електронної комерції та фотозйомки продуктів. Завдяки високоефективним лампам COB забезпечує рівномірне, м’яке освітлення з потужністю 48300 LUX при 6500K@1m з рефлектором.
Завдяки подвійним параметрам живлення використовуйте батарею V-mount для мобільності поза приміщенням або адаптер постійного струму для стабільного використання в приміщенні. Плавне налаштування колірної температури від 2700K до 6500K (CRI>95) і затемнення від 0% до 100%. Преміальний радіатор забезпечує безперервну зйомку з автоматичним вентилятором і режимом без звуку для тихої роботи.
Керуйте своїм освітленням на відстані до 30 метрів за допомогою APP Ulanzi Connect. Зручний дизайн включає РК-дисплей, безступінчасту ручку, L-подібну підставку, що обертається на 300°, кріплення Bowens та інтерфейс DMX для керування декількома лампами.
ПРИМІТКА:
Ліхтарі VL-200Bi продаються окремо від комплектів батареї/адаптера V-Mount.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1353 г кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Індекс передавання кольору | CRI 95+ |
| Комплект постачання | Ліхтар; захисна кришка |
| Мoдель | 200W Bi-color |
| Розміри | 211×126×154 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура кольору | 2700 – 6500K |
| Тип кріплення | Затискач |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 903 ₴










