
Штатив Ulanzi T270 Light Stand (270cm) (T097 T270) ri.
- Готово до відправки
- Код: T097
1 885 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Відчуйте неперевершену висоту стійки, яка ідеально підходить для створення потрібного вам освітлення в різних умовах. Виготовлений з посиленими ніжками з алюмінієвого сплаву, він забезпечує стабільну підтримку без вигину. Вбудований гак дає змогу використовувати додаткову вагу для підвищення стійкості у вітряну погоду.
Легка конструкція економить місце під час зберігання, що робить її зручною для перенесення та ідеально підходить для зйомок на ходу. Ця стійка для освітлення з 5-секційною центральною колоною і 2-секційною ніжкою оснащена швидкороз'ємним фіксатором рівня, що дає змогу гнучко налаштовувати освітлення. Створений для швидкого і простого встановлення фіксатор чудово поєднується з відеоосвітлювальними приладами, камерами та іншими аксесуарами.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.7 м |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Мoдель | T270 |
| Розміри | 137 — 270 см |
| Сумісність | Світло, мікрофони, камери |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип штатива | Трипод |
- Ціна: 1 885 ₴






