
Штатив Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (39-208cm) (T082 MT-89) ri.
- Готово до відправки
- Код: T082
1 136 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Ulanzi MT-89 — це посилена алюмінієва стійка для накамерного та студійного постійного світла. Компактна, але стабільна конструкція з висотою від 39 до 208 см забезпечує гнучке використання як у студії, так і в польових умовах.
ПЕРЕВАГИ
−Міцна алюмінієва конструкція: легка та витривала навіть під час частих переїздів.
−Швидкознімна система Quick Release: миттєве встановлення та зняття обладнання.
−Два типи кріплень: різьблення 1/4 дюйма та холодний черевик — підходить для світла, камер, мікрофонів тощо.
−Регульований кут зйомки: нахил -90°...+90° і обертання на 360°.
−8 секцій висоти: дозволяють виставляти освітлення під будь-яким кутом.
−Складається до 38,5 см: легко поміщається в рюкзак або сумку.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
−Портативна телескопічна стійка Ulanzi MT-89
−Швидкознімна платформа з різьбленням 1/4 дюйма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Платформа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г кг |
| Висота | 2.08 м |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект постачання | Штатив-стійка; швидкозмінна платформа для кріплення |
| Мoдель | MT-89 |
| Спеціальні | Максимальне навантаження до 1 кг |
| Розміри | 385 × 42 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різь 1/4" |
| Тип штатива | Підлоговий штатив |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 136 ₴










