
Штатив Ulanzi MT-81 Tripod (80-155cm) Black ri.
- Готово до відправки
- Код: T080GBB1
5 233 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Ulanzi MT-81 — це надпотужний професійний відеоштатив, створений для плавної зйомки відео як легкими камерами чи смартфонами, так і важким обладнанням. Головною його перевагою є міцна конструкція та вдосконалена відеоголовка.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
−Надійна відеоголовка: Оснащена гідравлічною системою, яка забезпечує ультраплавне панорамування на 360° та плавний нахил у діапазоні від -75° до +90°. Має знімну ручку для керування.
−Вантажопідйомність: Штатив здатний витримувати обладнання вагою до 8 кг. Це дозволяє використовувати його з дзеркальними та бездзеркальними камерами, а також професійними відеокамерами.
−Робоча висота: Регулюється в межах від 75 см до 155 см.
−Швидкі фіксатори: Телескопічні ніжки обладнані надійними затискачами, що дозволяє швидко та легко налаштувати висоту штатива.
−Матеріали: Виготовлений із міцного, але відносно легкого алюмінієвого сплаву (вага самого штатива близько 3.4 кг).
−Універсальність: Оснащений кріпленнями з різьбою 1/4 та 3/8 дюйма для встановлення різноманітних аксесуарів, мікрофонів чи моніторів.
−Зручність використання: Має вбудований рівень для точного вирівнювання горизонту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Вага | 3.4 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155 см |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові характеристики | Максимальна вага пристрою — 8 кг. |
| Мoдель | MT-81 |
| Спеціальні | Гідравлічна головка |
| Розміри | 460×80×55 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Різь 1/4"; різь 3/8" |
| Тип штатива | Підлоговий штатив |
| Колір | Black |
- Ціна: 5 233 ₴









