
Мережевий зарядний пристрій WUW-C85 USB 2.0A white ri.
- Готово до відправки
- Код: 6972573338566
85 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
WUW-C85 — класичний мережевий зарядний пристрій з одним USB-портом і штекером стандарту EU, що підійде для заряджання більшості відомих ґаджетів.
Вихідної сили струму 2,1 А цілком достатньо для підзарядки:
— смартфона,
— планшета,
— плеєра,
— розумного годинника,
— електронної книги,
— бездротових навушників.
Завдяки інтегрованій мікросхемі пристрій виконує інтелектуальну ідентифікацію підключеного пристрою й автоматично визначає оптимальні параметри, необхідні для швидкої і безпечної зарядки девайсу.
Якісний і міцний матеріал і надійна збірка забезпечують тривалу експлуатацію МЗП. WUW-C85 захищений від перегрівання, коливань напруги й короткого замикання, що робить цей аксесуар безпечним і надійним.
WUW-C85 компактний і зручний у використанні. Завдяки легкій вазі і малим габаритам його зручно носити всюди із собою. Він не займе багато місця в сумці й допоможе підзарядити пристрій вдома, на роботі чи в готелі.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідний потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | WUW-C85 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 85 ₴



