
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y55 (PD22.5W quick charge) 50000mAh Black ri.
- Готово до відправки
- Код: Y55
1 248 ₴
+380 (98) 777-61-00
Telegram Viber WhatsApp
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ri.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 2 |
| Мoдель | Y55 |
| Потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 248 ₴


